Leder du eller dine børn efter en adrenalinfyldt oplevelse i påskeferien? Så er en gokarttur hos Power Racing svaret!

Power Racing byder i påskeferien, (mandag d. 26. marts – mandag d. 2. april) indenfor til en gokartoplevelse for hele familien/vennerne.
I får 2 x 10 minutters gokart med ræs på banen. Ind i mellem jeres heats vil vores instruktører give jer tips og tricks, så I kan forbedre jeres omgangstid.
Når I har kørt sidste omgang, venter der jer en sodavand, som I kan sunde jer på.

Så hvem skal have håneretten i familien/blandt vennerne det næste stykke tid? Det finder I ud af hos Power Racing! Må den bedste vinde!

Vi anbefaler at booke i god tid, da der er stor efterspørgsel på gokart-kørsel i skolernes ferieperioder.

Vi gør opmærksom på, at børn skal være minimum 10 år gamle og minimum 130 cm. høje for at køre i vores gokarts.

Klik her for booking af påskeferie-gokart!